Paralel Sorgu

Yazarı Mustafa Necati Sepetçioğlu olan Paralel Sorgu kitabını pdf olarak indirebilirsiniz. Paralel Sorgu Pdf İndirmek için sayfanın altında yer alan pdf indir butonuna basabilirsiniz.

Responsive image
YAZAR
Yavuz Pak
DOSYA BOYUTU
5,96 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786055411497

Paralel Sorgu harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Yavuz Pak. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Yavuz Pak'den Paralel Sorgu kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Tiyatrocular... Kendilerini kuklacı sanan kuklalar... Hüzünlü palyaçolar... Köle hükümdarlar... Sahnenin pervaneleri... Filozof delileri... Yaşamı oyuna, oyunu yaşama çeviren sihirbazlar... Düşü gerçeğe, gerçeği düşe çeviren yalancılar..." - Ülker Köksal / "Dünyanın Yaşlı Çocukları" - Pınar Çekirge ve Yavuz Pak o "yalancılarla" konuştular. Dahası, hiçbir ödenekli ya da özel tiyatronun, hiçbir yapımcının biraraya getiremediği, Türkiye Tiyatrosu'nun en önemli oyuncularını paralel sorguya aldılar. Oyunlardan, yaşar kıldıkları kimliklerden yola çıkarak, dünden bugüne, dünden yarına kalan izlerin peşine düştüler. Taklidi aslıyla eşdeğer tutmadan…Repliklere ait o tılsımlı müziği duyanların hayatlarına, aylarca süren gizemli bir yolculuktu bu. Kimbilir belki de, can çekişen duyarlılıklara, o ışıklı hayatlara ya da sahneden sonsuzluğa dokundular.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 336Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Opus Yayınları 


Paralel Sorgu en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Paralel Sorgu ayağınıza gelsin! Cilt Durumu Ciltsiz. Kapat. Paralel Sorgu.