Ayıkla Bilincin Taşını

Yazarı Salih Koca olan Ayıkla Bilincin Taşını kitabını pdf olarak indirebilirsiniz. Ayıkla Bilincin Taşını Pdf İndirmek için sayfanın altında yer alan pdf indir butonuna basabilirsiniz.

Responsive image
YAZAR
Salih Koca
DOSYA BOYUTU
2,46 MB
YAYIN TARIHI
none
DIL
Türkçe
ISBN
9786054812417

PDF formatında Ayıkla Bilincin Taşını. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Ayıkla Bilincin Taşını kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


İnsanların yüzlerine baktığında okudukların yirmi dokuz harf meselesini aşar... O yüzden, yüzlerdeki ifadeleri gerçekten okumaya başladığında harflerden değil; yaşanmış hüzünlerden, gözyaşlarından, mutluluklardan, kahkahalardan, birşeylere geç kalmanın burukluğundan, birşeyleri bulmanın sevincinden yeni bir alfabe kurarsın. Bu alfabeye sahip olduğunda, karşındaki her yüzü okur, her yüze hakkettiğini verirsin. Senin bir parçan oldukları için, her harfine istediğin kadar anlam yükleyebilir, istediğin kadar çoğaltabilirsin. Zaman içinde, sahip olduğun her harfin bir kitap olabileceğini görürsün.Bu kitap böyle bir harften yola çıkılarak yazıldı...Bu kitap bir derleme değildir. Toplumdaki sancıları birebir görüp yaşamış birinin, bunları teşhir etme çabasıdır. Bu notlar; çoğumuzun bizzat yaşadığı bireyi ezen uygulamaları, yanlış gelenekleri ve eskimiş anlayışları tesbit edip, bunlara çözümler üretmek amacıyla yazıldı.Hayatımızı en çok etkileyen; sevgi, devlet, aile, ilişkiler, siyaset, psikoloji, para vs. konularında tarih boyunca insanlar yazmışlar, söylemişler. Hayat çizgimizi belirleyen bu kavramlar, günümüzde ve gelecekte de birçok kararımızı etkileyecek, standartlarımızı belirleyecek. Bu kavramlara genç yaşlarda doğru açıdan bakmayı öğrenenler, ilerde bir çok yanlışın içinde olmayacağı gibi, daha az acı çekecek ve daha az problem yaşayacak.Kitabın yazarı olarak şunu söyleyebilirim;Eserin tamamını okuyan biri, ileride karşısına çıkacak yanlışların bazılarını buradaki notlar sayesinde farkedecek ve o yanlışların içinde olmayacaktır. Hayatınızın yönünü değiştirebilecek yanlışları size farketme garantisi veren bu kitap, yıllara dağılmış bir çalışmanın ürünü. Bitirdiğinizde hayat felsefenize bir çok açıdan katkıda bulunduğunu görecek ve mutlu olacaksınız.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 176Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Az Kitap 


Ayıkla Pirincin Taşını deyimi hikayesi Seslendirme: Yıldız Akbaş.